Prawo miejscowe

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2016 roku.

WYKAZ

 
   

osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2016 roku.

 
         

L.p

Nazwisko i imię (nazwa)

 
 
 

1

ADAMSKI MIROSŁAW

 

 

 

2

ALBRECHCZYŃSKI PAWEŁ

 

 

 

3

ANTOSIAK LESZEK

 

 

 

4

ANTOSIAK RYSZARD

 

 

 

5

ANTOSIAK SŁAWOMIR

 

 

 

6

ARTOWICZ GRZEGORZ

 

 

 

7

BABUT DARIUSZ

 

 

 

8

BALCEROWSKI RYSZARD

 

 

 

9

BANASIAK ANDRZEJ

 

 

 

10

BAŃCZYK JAROSŁAW

 

 

 

11

BARAN ARKADIUSZ

 

 

 

12

BARAN GRZEGORZ

 

 

 

13

BARAN PAWEŁ

 

 

 

14

BARTOŁD TADEUSZ

 

 

 

15

BĄKOWSKI FERDYNAND

 

 

 

16

BEŁKOWSKI CEZARY

 

 

 

17

BENECKI JANUSZ

 

 

 

18

BERNASIEWICZ TADEUSZ

 

 

 

19

BIALIK ZDZISŁAW

 

 

 

20

BIERANOWSKI ANDRZEJ

 

 

 

21

BIERANOWSKI DARIUSZ

 

 

 

22

BŁASZKIEWICZ MAŁGORZATA

 

 

 

23

BŁASZKIEWICZ PIOTR

 

 

 

24

BŁASZKIEWICZ SYLWESTER

 

 

 

25

BŁASZKIEWICZ ZBIGNIEW

 

 

 

26

BŁAŻEJEWSKI ZBIGNIEW

 

 

 

27

BOCZKOWSKI KAMIL

 

 

 

28

BOCZKOWSKI RYSZARD

 

 

 

29

BOGULAS PAWEŁ

 

 

 

30

BORKOWSKI RAFAŁ

 

 

 

31

BORKOWSKI RYSZARD

 

 

 

32

BORKOWSKI TOMASZ

 

 

 

33

BORKOWSKI TOMASZ

 

 

 

34

BORKOWSKI WACŁAW

 

 

 

35

BORKOWSKI WACŁAW

 

 

 

36

BORZUCHOWSKI ROBERT

 

 

 

37

BUCHOLSKI ADAM

 

 

 

38

BUGAJ ANDRZEJ

 

 

 

39

BULZAK WIOLETA

 

 

 

40

CHABOWSKI JERZY

 

 

 

41

CHRZANOWSKA AGNIESZKA

 

 

 

42

CHRZANOWSKI ZDZISŁAW

 

 

 

43

CICHOCKI WOJCIECH

 

 

 

44

CIESIELSKI BOGDAN

 

 

 

45

CIESIELSKI KAROL

 

 

 

46

CZAJKOWSKI LUCJAN

 

 

 

47

CZAJKOWSKI LUCJAN

 

 

 

48

CZAPLICKI ROBERT

 

 

 

49

CZARZASTY JAN

 

 

 

50

CZUBAK ANDRZEJ

 

 

 

51

DĄBROWSKI JAROSŁAW

 

 

 

52

DEPUTAT SŁAWOMIR

 

 

 

53

DOMOZYCH ALICJA

 

 

 

54

DOMOZYCH ROBERT

 

 

 

55

DOMOZYCH TADEUSZ

 

 

 

56

DROZDOWSKI MARIUSZ

 

 

 

57

DRZEWIECKA KAMILA

 

 

 

58

DZIAKIEWICZ LESZEK

 

 

 

59

DZILIŃSKI GRZEGORZ

 

 

 

60

EREMUS ILONA

 

 

 

61

FIGURSKA REGINA

 

 

 

62

FIJAŁKOWSKI KRZYSZTOF

 

 

 

63

FOREMNY ADAM

 

 

 

64

FURA KRZYSZTOF

 

 

 

65

GABRYJELSKI JAN

 

 

 

66

GADOMSKI WALDEMAR

 

 

 

67

GAŁECKI SYLWESTER

 

 

 

68

GAŁĘZIEWSKI CEZARY

 

 

 

69

GIERCZAK PIOTR

 

 

 

70

GIL EDYTA

 

 

 

71

GIL STANISŁAW

 

 

 

72

GLINKA JOANNA

 

 

 

73

GŁOWACKI SZYMON

 

 

 

74

GNIADY STANISŁAW

 

 

 

75

GODLEWSKI MARIAN

 

 

 

76

GODLEWSKI PIOTR

 

 

 

77

GOŁĘBCZYK DARIUSZ

 

 

 

78

GOŁĘBIEWSKI PRZEMYSŁAW

 

 

 

79

GRABIŃSKI KRZYSZTOF

 

 

 

80

GRABOWSKA MARIANNA

 

 

 

81

GRĘDZIŃSKI JANUSZ

 

 

 

82

GRYMUZA GRZEGORZ

 

 

 

83

GRYMUZA MAREK

 

 

 

84

GUTOWSKI ANDRZEJ

 

 

 

85

GUTOWSKI JERZY

 

 

 

86

HOŁUBOWICZ JAKUB

 

 

 

87

HUMIĘCKI KAZIMIERZ

 

 

 

88

JABŁONOWSKI ANDRZEJ

 

 

 

89

JABŁONOWSKI KRZYSZTOF

 

 

 

90

JABŁOŃSKI JACEK

 

 

 

91

JACKOWSKI BOGUMIŁ

 

 

 

92

JAKUBIAK RYSZARD

 

 

 

93

JAKUBOWSKI DOMINIK

 

 

 

94

JAKUBOWSKI JACEK

 

 

 

95

JAKUBOWSKI MARIAN

 

 

 

96

JAKUBOWSKI PATRYK

 

 

 

97

JAŁOZA IRENEUSZ

 

 

 

98

JASIK TERESA

 

 

 

99

KACPRZAK BOGDAN

 

 

 

100

KALINOWSKA HELENA

 

 

 

101

KALISZ REGINA

 

 

 

102

KARCZEWSKI ANDRZEJ

 

 

 

103

KAROLAK ANDRZEJ

 

 

 

104

KARPIŃSKI MIROSŁAW

 

 

 

105

KARWIŃSKI JERZY

 

 

 

106

KARWIŃSKI MICHAŁ

 

 

 

107

KARWIŃSKI TOMASZ

 

 

 

108

KAWIECKI BOGUSŁAW

 

 

 

109

KĄCKI CEZARY

 

 

 

110

KĄDRZYCKA ALEKSANDRA

 

 

 

111

KLEPCZYŃSKI JERZY

 

 

 

112

KOLANKOWSKI MAREK

 

 

 

113

KOLWICZ WIOLETA

 

 

 

114

KOŁAKOWSKA ELŻBIETA

 

 

 

115

KOŁAKOWSKA MAŁGORZATA

 

 

 

116

KOŁAKOWSKI MAREK

 

 

 

117

KOŁAKOWSKI MARIAN

 

 

 

118

KOŁAKOWSKI MIROSŁAW

 

 

 

119

KOŁAKOWSKI PAWEŁ

 

 

 

120

KOŁAKOWSKI PIOTR

 

 

 

121

KOŁAKOWSKI RAFAŁ

 

 

 

122

KOMOR WIESŁAW

 

 

 

123

KOMOROWSKI ANDRZEJ

 

 

 

124

KONOPSKI ZBIGNIEW

 

 

 

125

KOPKA MAREK

 

 

 

126

KOSOBUDZKI BERNARD

 

 

 

127

KOSZEWSKI SŁAWOMIR

 

 

 

128

KOTRAS DANUTA

 

 

 

129

KOWALSKA MARTA

 

 

 

130

KOWALSKA SYLWIA

 

 

 

131

KOWALSKI ANDRZEJ

 

 

 

132

KOWALSKI DARIUSZ

 

 

 

133

KOWALSKI MAREK

 

 

 

134

KOWALSKI MARIUSZ

 

 

 

135

KOWALSKI PAWEŁ

 

 

 

136

KOZICKI TADEUSZ

 

 

 

137

KOZIEŁ BOGDAN

 

 

 

138

KOZIEŁ ZBIGNIEW

 

 

 

139

KOZŁOWSKI ANDRZEJ

 

 

 

140

KOŹLAKIEWICZ PRZEMYSŁAW

 

 

 

141

KRAJEWSKA ELŻBIETA

 

 

 

142

KRAJEWSKI ANDRZEJ

 

 

 

143

KRAJEWSKI JAKUB

 

 

 

144

KRAJEWSKI JANUSZ

 

 

 

145

KRAJEWSKI MARIUSZ

 

 

 

146

KRAJEWSKI TOMASZ

 

 

 

147

KRAWCZYK STEFAN

 

 

 

148

KROŚNICKA MAŁGORZATA

 

 

 

149

KRÓLIKOWSKI MAREK

 

 

 

150

KRUPA ANDRZEJ

 

 

 

151

KRZYKOWSKI KRZYSZTOF

 

 

 

152

KUĆKO MIROSŁAW

 

 

 

153

KUJAWA WIOLETTA

 

 

 

154

KUNIŃSKI TADEUSZ

 

 

 

155

KWASIBORSKI BOGDAN

 

 

 

156

KWASIBORSKI DARIUSZ

 

 

 

157

KWITEK DOROTA

 

 

 

158

LAZAREWICZ KRZYSZTOF

 

 

 

159

LENKIEWICZ PIOTR

 

 

 

160

LEWANDOWSKI JANUSZ

 

 

 

161

LISZEWSKA BEATA

 

 

 

162

ŁĄCZYŃSKI GRZEGORZ

 

 

 

163

ŁUCJANEK KRZYSZTOF

 

 

 

164

ŁUKASIK WIESŁAWA

 

 

 

165

ŁUKASZEWSKA RENATA

 

 

 

166

MAĆKOWSKA BEATA

 

 

 

167

MAĆKOWSKA MARZENA

 

 

 

168

MAĆKOWSKI JANUSZ

 

 

 

169

MAJCHRZAK DAWID

 

 

 

170

MAJEWSKA HENRYKA

 

 

 

171

MAJEWSKI KAMIL

 

 

 

172

MAJKOWSKI JAN

 

 

 

173

MAŁECKA MAŁGORZATA

 

 

 

174

MATERNOWSKI JAN

 

 

 

175

MATERNOWSKI MICHAŁ

 

 

 

176

MATERSKI JAROSŁAW

 

 

 

177

MATYGA MAGDALENA

 

 

 

178

MATYGA ZBIGNIEW

 

 

 

179

MATYSIAK RADOMIR

 

 

 

180

MERCHEL ANDRZEJ

 

 

 

181

MERCHEL MICHAŁ

 

 

 

182

MILCZEK ADAM

 

 

 

183

MILCZEK DOROTA

 

 

 

184

MILLER MAREK

 

 

 

185

MIŁOSZEWSKA JANINA

 

 

 

186

MITAL JERZY

 

 

 

187

MITOWSKI WIESŁAW

 

 

 

188

MORAWSKI JANUSZ

 

 

 

189

MORAWSKI JAROSŁAW

 

 

 

190

MURAWSKA ELŻBIETA

 

 

 

191

MURAWSKI ADAM

 

 

 

192

NADOLSKI ANDRZEJ

 

 

 

193

NAPIWODZKI ANDRZEJ

 

 

 

194

NAWOTKA BOŻENA

 

 

 

195

NAWROCKI STANISŁAW

 

 

 

196

NAWROCKI SYLWESTER

 

 

 

197

NIEWIROWSKI ZBIGNIEW

 

 

 

198

NOWACKI MIROSŁAW

 

 

 

199

OBIDZIŃSKA ANETA

 

 

 

200

OLCZAK MATEUSZ

 

 

 

201

OLCZAK WIESŁAW

 

 

 

202

OLEWNICZAK LESZEK

 

 

 

203

ORZECHOWSKI JAROSŁAW

 

 

 

204

OSSOWSKI PIOTR

 

 

 

205

OSTROWSKI MARIAN

 

 

 

206

OSTROWSKI MARIAN

 

 

 

207

PABIJAN TADEUSZ

 

 

 

208

PAJĄK WOJCIECH

 

 

 

209

PALKOWSKI MACIEJ

 

 

 

210

PANFIL JAROSŁAW

 

 

 

211

PAWLAK EUGENIUSZ

 

 

 

212

PAWLAK GRAŻYNA

 

 

 

213

PECYNA HENRYK

 

 

 

214

PECYNA ŁUKASZ

 

 

 

215

PEPŁOWSKI DARIUSZ

 

 

 

216

PIECZKOWSKA ANNA

 

 

 

217

PIETRAS SŁAWOMIR

 

 

 

218

PIŁKOWSKA BOGUSŁAWA

 

 

 

219

PIOTROWSKI ANDRZEJ

 

 

 

220

PISKORZ MATEUSZ

 

 

 

221

PLANTOWSKI ŁUKASZ

 

 

 

222

PLANTOWSKI MARIUSZ

 

 

 

223

PLANTOWSKI WALDEMAR

 

 

 

224

PŁOSKI TOMASZ

 

 

 

225

PNIEWSKA MARZENA

 

 

 

226

PODLIŃSKI JAN

 

 

 

227

PREJS DARIUSZ

 

 

 

228

PRZERWA JÓZEF

 

 

 

229

PRZERWA JÓZEF

 

 

 

230

PRZEŚLAKIEWICZ MARIAN

 

 

 

231

PRZEWODOWSKA KAROLINA

 

 

 

232

PRZEWODOWSKI GRZEGORZ

 

 

 

233

PRZYBYSZEWSKI MARIAN

 

 

 

234

PRZYBYSZEWSKI SŁAWOMIR

 

 

 

235

PRZYSTUP SŁAWOMIR

 

 

 

236

PSZCZÓŁKOWSKI MAREK

 

 

 

237

PUŹMIROWSKI GRZEGORZ

 

 

 

238

PUŹMIROWSKI PIOTR

 

 

 

239

RACHUBA KRZYSZTOF

 

 

 

240

RACHUBA MARCIN

 

 

 

241

RACHUBA ZDZISŁAW

 

 

 

242

RACZYŃSKI SZYMON

 

 

 

243

RADZISZEWSKI MARIUSZ

 

 

 

244

RAPCZYŃSKI ANDRZEJ

 

 

 

245

ROCHNA GRZEGORZ

 

 

 

246

ROGALA GRZEGORZ

 

 

 

247

ROGOWSKI ANDRZEJ

 

 

 

248

ROSOCHA GRZEGORZ

 

 

 

249

RUDNICKA MAŁGORZATA

 

 

 

250

RUDNICKA RENATA

 

 

 

251

RUTKOWSKI IRENEUSZ

 

 

 

252

RUTKOWSKI JAN

 

 

 

253

RUTKOWSKI KONRAD

 

 

 

254

RYDZEWSKI WIESŁAW

 

 

 

255

RZĄP BOGUSŁAW

 

 

 

256

RZEMIENIEWSKI STANISŁAW

 

 

 

257

RZEPKOWSKI PIOTR

 

 

 

258

RZOTKIEWICZ MAREK

 

 

 

259

SAWICKI TADEUSZ

 

 

 

260

SĄTOWSKI MICHAŁ

 

 

 

261

SIETCZYŃSKI MIROSŁAW

 

 

 

262

SIKORSKI FRANCISZEK

 

 

 

263

SIUDA ZBIGNIEW

 

 

 

264

SKAWIŃSKI TOMASZ

 

 

 

265

SKIERKOWSKI JAROSŁAW

 

 

 

266

SKIERKOWSKI PRZEMYSŁAW

 

 

 

267

SKUDYNOWSKA AGATA

 

 

 

268

SMOLEŃSKI JERZY

 

 

 

269

SMOLIŃSKI WALDEMAR

 

 

 

270

SOBCZAK ALDONA

 

 

 

271

SOBCZAK ALEKSANDER

 

 

 

272

SOBIESKI GRZEGORZ

 

 

 

273

SOWIŃSKI MARIUSZ

 

 

 

274

STECZ BOGUSŁAW

 

 

 

275

STRUZIŃSKI RADOSŁAW

 

 

 

276

STRYJEWSKA NATALIA

 

 

 

277

STRYJEWSKI GRZEGORZ

 

 

 

278

STRYJEWSKI MIROSŁAW

 

 

 

279

STRYJEWSKI TOMASZ

 

 

 

280

STRZAŁKOWSKI MAREK

 

 

 

281

SUWIŃSKI WŁODZIMIERZ

 

 

 

282

SYCHOCKI JÓZEF

 

 

 

283

SZARPAK STANISŁAW

 

 

 

284

SZATKOWSKI EDWARD

 

 

 

285

SZCZEPAŃSKA BOŻENA

 

 

 

286

SZELUGA KAZIMIERZ

 

 

 

287

SZELUGA WIESŁAW

 

 

 

288

SZEWCZAK DARIUSZ

 

 

 

289

SZEWCZAK PIOTR

 

 

 

290

SZPRENGIEL DANUTA

 

 

 

291

SZTYMELSKI PAWEŁ

 

 

 

292

ŚLESICKI KRZYSZTOF

 

 

 

293

ŚNIEGUCKA HALINA

 

 

 

294

ŚWIĄTECKI ARKADIUSZ

 

 

 

295

ŚWIDEREK SŁAWOMIR

 

 

 

296

ŚWIDEREK SYLWESTER

 

 

 

297

ŚWIĘTLICKI CZESŁAW

 

 

 

298

TADRZYŃSKI DARIUSZ

 

 

 

299

TAŃSKI IRENEUSZ

 

 

 

300

TAŃSKI KRZYSZTOF

 

 

 

301

TAŃSKI MAREK

 

 

 

302

TROJANOWSKI KRZYSZTOF

 

 

 

303

TROJANOWSKI PIOTR

 

 

 

304

TROJANOWSKI ZBYSZEK

 

 

 

305

TRZECIAK RYSZARD

 

 

 

306

UMIŃSKI PAWEŁ

 

 

 

307

WALASEK WOJCIECH

 

 

 

308

WARDĘGA BOGUSŁAW

 

 

 

309

WARDĘGA ELŻBIETA

 

 

 

310

WIECZOREK ARKADIUSZ

 

 

 

311

WIECZOREK DARIUSZ

 

 

 

312

WIECZOREK MARIOLA

 

 

 

313

WIETESKA JANUSZ

 

 

 

314

WIĘCEK ANDRZEJ

 

 

 

315

WIĘCKOWSKI JAROSŁAW

 

 

 

316

WIĘCKOWSKI KONRAD

 

 

 

317

WILOCH TADEUSZ I MONIKA

 

 

 

318

WILOCH TADEUSZ

 

 

 

319

WIŚNIEWSKI MIROSŁAW

 

 

 

320

WIŚNIEWSKI ROMAN

 

 

 

321

WIŚNIEWSKI STANISŁAW

 

 

 

322

WŁODARCZYK KRZYSZTOF

 

 

 

323

WODZYŃSKI CZESŁAW

 

 

 

324

WODZYŃSKI KRZYSZTOF

 

 

 

325

WOJTCZAK ANDRZEJ

 

 

 

326

WOLSZCZAK SŁAWOMIR

 

 

 

327

WOŹNIAK WOJCIECH

 

 

 

328

WRONKA ROBERT

 

 

 

329

WRÓBLEWSKI SŁAWOMIR

 

 

 

330

WTULICH BOGDAN

 

 

 

331

WTULICH RYSZARD

 

 

 

332

WTULICH WITOLD

 

 

 

333

WYRZYKOWSKI BOGDAN

 

 

 

334

WYSZOMIERSKI HENRYK

 

 

 

335

ZABOROWSKI CEZARY

 

 

 

336

ZABORSKI ROMAN

 

 

 

337

ZAKRZEWSKI JAN

 

 

 

338

ZAKRZEWSKI MICHAŁ

 

 

 

339

ZAKRZEWSKI RYSZARD

 

 

 

340

ZAKRZEWSKI STANISŁAW

 

 

 

341

ZALEWSKI JAN

 

 

 

342

ZALEWSKI LECH

 

 

 

343

ZALEWSKI WOJCIECH I MAŁGORZATA

 

 

 

344

ZAŁĘSKA BOGUMIŁA

 

 

 

345

ZAŁUSKI BOGUMIŁ

 

 

 

346

ZAMIELSKI DARIUSZ

 

 

 

347

ZAMIELSKI WIESŁAW

 

 

 

348

ZARAZIŃSKI CEZARY

 

 

 

349

ZAWIERUCHA KAZIMIERZ

 

 

 

350

ZAWODNIK KRZYSZTOF

 

 

 

351

ZBRZESKI PIOTR

 

 

 

352

ZBYROWSKI RYSZARD

 

 

 

353

ZEMBRZUSKI RYSZARD

 

 

 

354

ZEMBRZYCKA DANUTA

 

 

 

355

ZEMBRZYCKI JANUSZ

 

 

 

356

ZEMBRZYCKI KRZYSZTOF

 

 

 

357

ZIELKOWSKA GENOWEFA

 

 

 

358

ZIELKOWSKA MONIKA

 

 

 

359

ZWIERZCHOWSKA HANNA

 

 

 

360

ŻABIŃSKI JACEK

 

 

 

361

ŻAKIEWICZ CZESŁAW

 

 

 

362

ŻAKIEWICZ ROBERT

 

 

 

363

ŻANDARSKI JACEK

 

 

 

364

ŻBIKOWSKI WOJCIECH

 

 

 

365

ŻMIJEWSKI ADAM

 

 

 

366

ŻMIJEWSKI DARIUSZ

 

 

 

367

ŻMIJEWSKI JANUSZ

 

 

 

368

ŻMIJEWSKI JAROSŁAW

 

 

 

369

ŻMIJEWSKI MAREK

 

 

 

370

ŻMIJEWSKI ZBIGNIEW

 

 

 

371

ŻYWIEC ALDONA

 

 

 

372

ELTROS- MŁAWA

 

 

 

373

EASYPC- MŁAWA

 

 

 

374

TECHPOM Sp. z.o.o. KRZYWONOŚ

 

 

 

375

AUTO NAPRAWA- MŁAWA

 

 

 

376

WYRÓB MEBLI, USŁUGI STOLARSKIE- MŁAWA

 

 

 

377

FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA "MAKSON"- SZYDŁÓWEK

 

 

 

378

PIEKARNIA- CUKIERNIA SZCZEPKOWSCY- MŁAWA

 

 

 

379

ZAKŁAD FRYZJERSKI "U KASI"- MŁAWA

 

 

 
         
         
         
 

Szydłowo dnia 08.05.2017r.

     

 

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Wójt
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 maja 2017 14:13
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marcin Kłobucki
Ilość wyświetleń: 359
23 maja 2017 14:13 Marcin Kłobucki - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)